O adellock.pl

Dziekujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Trafiliście Państwo w dobre ręce! Posiadamy ponad 12 letnie doświadczenie w branży. Jesteśmy głównym dystrybutorem firmy ADEL w polsce. 

Adel@ Oferujemy zamki drzwiowe na czytnik linii papilarnych czyli odcisk palca lub jak kto woli biometryczne. Poza tym oferta zawiera modele na karty zbliżeniowe i kod. Zamki do drzwi z kontrolą dostępu to pewne wygodne zabezpieczenie. Zamek elektryczny można zamontować do każdych standardowych drzwi. Nasze klamki nadają się do drzwi wewnętrznych jak i zewnętrznych. Zamek szyfrowy jest także dyskretnym zabezpieczeniem. Zamek na kod zwykle stosuje się w apartamentach na wynajem ponieważ najprościej jest przekazać klientowi kod. Natomiast w domach prywatnych zwykle stosuje się zamki biometryczne ponieważ zamiast klucza po prostu używa się swojego palca. Dzięki temu rozwiązaniu nie ma możliwości zgubienia klucza czy podpatrzenia hasła. W firmach zwykle stosuje się zamki elektroniczne na karty bądź połączenie tych dwóch systemów. Zamek cyfrowy do drzwi może być zabezpieczeniem „lekkim” czyli tylko na ślizgawkę, która chowa się po naciśnięciu klamki jak i antywłamaniowym z zasuwą blokującą się w futrynie. Prosty model taki jak klamka biometryczna Adel 788 można montować z zamkiem istniejącym już w drzwiach natomiast model do drzwi zewnętrznych, wejściowych Adel US 3-6 wymaga już zainstalowania zamka z zestawu.

Sprawdzona technologia

Konstrukcje zamków Adel są co roku udoskonalane a zmiany, które wprowadza producent, poprawiają standard łatwości montażu czy szybkości działania i precyzji. Zależy nam na tym aby produkt cieszył użytkowników, a przede wszystkim nie sprawiał problemów przy montażu czy eksploatacji. Dlatego codziennie testujemy wiele modeli zamków Adel na drzwiach naszej firmy oraz wielu drzwiach naszych klientów, którzy chętnie z nami współpracują i dzielą się informacjami. Dzięki temu wiemy, że sprzedawane przez nas produkty sprawdzają się w hotelach, pensjonatach, galeriach handlowych, szkołach i naszych domach. Często stanowią zabezpieczenie magazynów i pomieszczeń gospodarczych. Przez lata testowane są w trudnych warunkach stoczni gdzie codziennie przechodzi przez drzwi 60 osób. Wytrzymują mrozy na wschodzie polski, dochodzące do -30c a także wspierają w pracy naszych dzielnych policjantów, strażaków, żołnierzy i nauczycieli!
W naszych domach pozwalają zampomnieć o problemie gubienia kluczy i dbają o bezpieczeństwo oraz prywatność.
TAKIE SĄ FAKTY, za które bardzo Wam dziękujemy!
Zapraszamy do współpracy lokalne sklepy, dystrybutorów jak i instalatorów.

Call Now ButtonZADZWOŃ DO NAS!